OFERTA NR
59694
OFERTA DODANA: 2018-10-29
PRACODAWCA: ATERIMA
MIEJSCE PRACY: Kraków / małopolskie
Monter Elektroniki

OPIS STANOWISKA:

  • współpraca z magazynem w zakresie poprawnego przechowywania elementów elektronicznych

  • obsługa automatu Pick&Place

  • montaż ręczny elementów elektronicznych

  • precyzyjne lutowanie

  • prace mechaniczne związane z montażem wyrobów (np. obsługa prasy do tłoczenia/wykrawania, montaż wkrętów)

  • testy elektryczne na stanowiskach kontroli jakości

WYMAGANIA:

  • masz wykształcenie w obszarze elektrotechniki, elektroniki

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (mile widziane)

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • posiadasz wysokie zdolności manualne

  • jesteś osobą otwartą na poszerzanie wiedzy oraz umiejętności w obszarze elektroniki

  • cechuje Cię dokładność, zaangażowanie, sumienność

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie

  • szkolenia wdrażające w stanowisko pracy

  • pracę w systemie dwuzmianowym

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę