OFERTA NR
59801
OFERTA DODANA: 2018-11-08
PRACODAWCA: NES Global Talent
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Inżynier ds. Testów i Odbiorów Terenowych

OPIS STANOWISKA:

Wymagania:

  • Wykształcenie: Sterowanie Ruchem Kolejowym,

  • Doświadczenie na stanowisku Walidatora / Testera w urządzeniach SRK lub doświadczenie w instalacji lub w serwisie urządzeń SRK,

  • Uprawnienia elektroenergetyczne dozór do 1kV (SEP D),

  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego.

WYMAGANIA:
Opis stanowiska:

  • Wykonanie funkcjonalnych testów terenowych oraz walidacji systemów SRK,

  • Koordynacja realizowanych testów wszystkich urządzeń SRK w terenie.

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.