OFERTA NR
59804
OFERTA DODANA: 2018-11-08
PRACODAWCA: Budimex SA
MIEJSCE PRACY: Wilno /
Specjalista ds. Mechanicznych

OPIS STANOWISKA:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót montażowych dotyczących części technologicznej w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości, kontroli i badań,

  • koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców zgodnie z harmonogramem realizacji prac,

  • opracowanie planów o charakterze technicznym (tj. projektów organizacji robót, plan kontroli i badań),

  • planowanie i zamawianie środków produkcji oraz nadzór nad terminowością dostaw,

  • analiza dokumentacji projektowej,

  • prowadzenie procesów ofertowych oraz przygotowania produkcji (zakupów),

  • nadzór nad zapewnieniem ładu, porządku, warunków BHP i p. poż. wykonywanych robót.

WYMAGANIA:
Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu mechanicznym, energetycznym,

  • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego przy realizacji inwestycji z zakresu energetycznego i/ lub przemysłowego,

  • wiedzy z zakresu norm technicznych oraz przepisów prawa niezbędnych do realizacji robót,

  • znajomości języka angielskiego,

  • dobrej organizacji pracy i umiejętności planowania,

  • dyspozycyjności i mobilności.

OFERUJEMY:
Co możemy Ci zaoferować?

  • system premiowy

  • dzień wolny w urodziny

  • ubezpieczenie na życie

  • prywatna opieka medyczna

  • sekcje sportowe

  • kursy językowe

  • szkolenia dla pracowników

  • wolontariat pracowniczy

  • wymiany międzynarodowe