OFERTA NR
59943
OFERTA DODANA: 2018-11-08
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Łódź / łódzkie
Technik Obsługi Obiektu

OPIS STANOWISKA:
  • Obsługa, konserwacja oraz wykonywanie bieżących, drobnych napraw urządzeń energetycznych w celu zapewnienia nieprzerwanej dostawy mediów energetycznych

WYMAGANIA:
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV
  • Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe, zawodowe (elektroenergetyk, elektryk, automatyk)
Mile widziane:
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych do 20 kV

OFERUJEMY:
  • Pracę w międzynarodowej stabilnej firmie
  • Zdobywanie doświadczenia i pracę przy ciekawych projektach, możliwość awansu i rozwoju
  • Możliwość uzyskania karty MultiSport
  • Opiekę medyczną