OFERTA NR
59958
OFERTA DODANA: 2018-11-08
PRACODAWCA: Bank Danych o Inżynierach
MIEJSCE PRACY: Solec Kujawski / kujawsko-pomorskie
Elektronik - Monter Elektroniki

OPIS STANOWISKA:

  • Montaż podzespołów elektronicznych przewlekanych oraz SMD,

  • Uruchamianie urządzeń CCTV i diagnostyka

  • Serwis i kontakt techniczny z klientem krajowym oraz zagranicznym

WYMAGANIA:

  • Jeśli masz dosyć korporacyjnych standardów

  • Lubisz rodzinną i spokojną atmosferę w pracy

  • Jeśli lubisz elektronikę i techniczne nowinki

  • Masz doświadczenie w montażu i serwisowaniu elektroniki

  • Znasz dobrze język angielski

    To MASZ TO czego szukamy! Dołącz do naszego zespołu.

    Czego oczekujemy:

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Wykształcenie: zawodowe elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne,

  • Sumienności i precyzji w działaniach

  • Miłej i dobrej współpracy z innymi członkami zespołu CAMSAT

    Mile widziane będzie:

  • Wiedza i doświadczenie w montażu oraz uruchamianiu kamer CCTV / alarmów,

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z umową o pracę

  • Możliwość szybkiej ścieżki zawodowej aż do projektanta R&D i managera

  • Ukierunkowanie rozwoju na przyszłościowe i dobrze płatne specjalizacje np. projektowanie elektroniki, programowanie embedded linux, systemy bezpieczeństwa, monitorowanie i analityka obrazu

  • Dla absolwentów liczne szkolenia, rozwój w kierunku specjalistycznym i niszowym

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Udział w projektowaniu urządzeń elektronicznych

  • Realizację różnorodnych nowatorskich projektów w dziedzinie elektroniki,

  • Stabilną posadę z możliwością rozwoju,

  • Pracę w której nie ma rutyny i nudy

  • Pracę w Solcu Kujawskim (17 km od Bydgoszczy i 25 km od Torunia)