OFERTA NR
60132
OFERTA DODANA: 2018-11-15
PRACODAWCA: Trenkwalder
MIEJSCE PRACY: Augustów / warmińsko-mazurskie
Elektronik/Automatyk

OPIS STANOWISKA:

  • utrzymywanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • nadzór nad systemami sterowania maszyn,

  • naprawy i regulacje szaf sterowniczych, układów sterowania maszyn,

  • modernizacja systemów automatyki oraz programowanie układów sterowania maszyn,

  • dbanie o dokumentację techniczną oraz tworzenie instrukcji do systemów sterowania urządzeń.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe - elektronika, automatyka lub elektrotechnika,

  • posiadanie uprawnień SEP do 1 kV,

  • mile widziane dodatkowe kursy lub szkolenia z zakresu obsługi, diagnostyki i programowania maszyn,

  • znajomość układów elektroniki i automatyki przemysłowej,

  • umiejętność korzystania z programatora sterowników PLC,

  • umiejętność tworzenia prostych układów sterowania i automatyki,

  • umiejętność obsługi generatorów przebiegu, oscyloskopów, multimetrów,

  • doświadczenie na stanowisku elektronika/automatyka co najmniej 3-4 lata.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki premiowe,

  • pakiet benefitów pozapłacowych,

  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy z prężnie działającą firmą produkcyjną w regionie,

  • możliwość wsparcia przez firmę w przypadku kandydatów zainteresowanych relokacją,

  • oferta pracy stałej.