OFERTA NR
60204
OFERTA DODANA: 2018-12-05
PRACODAWCA: THOR Industriemontagen GmbH&Co. KG
MIEJSCE PRACY: Erfurt /
Elektronik - Elektryk - Elektromonter - m/k

OPIS STANOWISKA:

  • instalacja, montaż, uruchomienie instalacji elektrycznych w budynkach

  • przeglądy techniczne, konserwacja i usuwanie usterek w urządzeniach elektrycznych

WYMAGANIA:

  • dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe jako elektromonter/ elektronik oraz wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziane dodatkowe kwalifikacje jak np. instalacja systemów sygnalizacji pożarowej, techniki sieciowej, AKPiA (Aparatura Kontrolno- Pomiarowa i Automatyka), niemiecki certyfikat DGUV V3

  • prawo jazdy kat. B - UWAGA - NIE wymagamy własnego SAMOCHODU - oferujemy auto służbowe dla każdej ekipy pod dom

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - wynagrodzenie brutto od 12,00 euro/ h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4,70 euro netto/h

  • dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy

  • kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS - status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych

  • samochód służbowy wraz z kartą paliwową dla każdej brygady

  • profesjonalny sprzęt do pracy

  • odzież roboczą firmy engelbert strauss

  • organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień