OFERTA NR
60311
OFERTA DODANA: 2018-12-05
PRACODAWCA: Grupa GPEC
MIEJSCE PRACY: Gdańsk / pomorskie
Technik utrzymania obiektów

OPIS STANOWISKA:

współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą

i realizowanie zadań związanych
z technicznym serwisem obiektów:

  • obsługę budynków oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości

  • realizację planu konserwacji i usuwanie bieżących awarii instalacji wewnętrznych

  • przeprowadzanie inspekcji, regulacji i konserwacji instalacji wewnętrznych

  • reagowanie na awarie i zgłoszenia alarmowe

WYMAGANIA:

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • możliwość poznawania nowych technologii przy obsłudze kompleksów sportowych i biurowych

  • różnorodność zadań oraz uczestnictwo w rozwojowych projektach

  • współpracę w zgranym zespole

a ponadto:

  • prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś otwarty na jej założenie

  • posiadasz średnie wykształcenie techniczne / zawodowe (preferowane energetyczne, mechaniczne, sanitarne)

  • masz doświadczenie w obsłudze i eksploatacji infrastruktury obiektów budowlanych (dodatkowy atut)

  • nie masz przeciwwskazań do pracy powyżej 3 metrów

  • posiadasz świadectwa kwalifikacji SEP E gr. I i/lub świadectwa kwalifikacji E gr. II (dodatkowy atut) oraz prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

i dołącz do naszego zespołu!

Co nas wyróżnia i na co możesz u nas liczyć:

  • różnorodność wiekowa

  • wysokiej jakości narzędzia pracy

  • wolontariat pracowniczy

  • Program Promocji Zdrowia (benefity zdrowotne m.in. darmowe owoce, trener personalny, grywalizacja, siłownia)

  • zadania dopasowane do posiadanych kwalifikacji

  • niepowtarzalną atmosferę pracy i styl - sprawdź sam!