OFERTA NR
60461
OFERTA DODANA: 2018-12-13
PRACODAWCA: TECH SP. J.
MIEJSCE PRACY: Bulowice / małopolskie
Elektryk / Elektronik

OPIS STANOWISKA:

  • usuwanie usterek, awarii i utrzymywanie w sprawności urządzeń

  • wykonywanie prac montażowych, przeglądów, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń, sieci i instalacji

  • nadzór nad eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych, usuwanie nieprawidłowości działania

  • Naprawy i bieżący dozór systemów elektroniki, automatyki

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne;

  • umiejętność ręcznego lutowania i lutowania gorącym powietrzem;

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • umiejętność zdiagnozowania usterki;

  • obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej;

  • doświadczenie w elektronice;

  • prawo jazdy kat „B”;

  • zaangażowanie w pracę;

  • doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności.

OFERUJEMY:

  • przeszkolenie w zakresie obsługi naszych urządzeń;

  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.