OFERTA NR
60536
OFERTA DODANA: 2018-12-12
PRACODAWCA: DIS AG
MIEJSCE PRACY: Drezno /
Technik / Mistrz / Inżynier

OPIS STANOWISKA:

  • Uruchomienie, konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych

  • Analiza awarii, diagnostyka usterek i eliminację błędów

  • Analiza procesu

  • Przygotowanie dokumentacji linii produkcyjnej, częściowo po angielsku

  • Opracowywanie protokołów pomiarowych

WYMAGANIA:

  • Ukończone szkolenie jako technik (k / m), mistrz (k / m) lub inżynier (k / m) w dziedzinie elektroniki, automatyki, technologii energetycznej i zakładowej, mechatroniki, inżynierii mechanicznej lub porównywalnego kierunku

  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie systemów operacyjnych Windows i pakietu MS Office

  • Pierwsze doświadczenie w dziedzinie technologii próżniowej, pneumatyki i technologii pomp

  • Dobra znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Urlop od 24 dni

  • Premie świąteczne i wakacyjne

  • Wsparcie w języku polskim (przy rejestracji, z ubezpieczeniem zdrowotnym, z klasą podatkową, z wyszukiwaniem zakwaterowania)

  • Kurs online w języku niemieckim

  • Nasze usługi są bezpłatne