OFERTA NR
60766
OFERTA DODANA: 2019-01-10
PRACODAWCA: Budimex SA
MIEJSCE PRACY: Kraków / małopolskie
Specjalista ds. Technologicznych

OPIS STANOWISKA:
Do Twoich zadań należeć będzie:

  • przygotowanie ofert technicznych w zakresie technologicznym dla oferowanych projektów w tym: przygotowywanie zapytań ofertowych, ewaluacja techniczna otrzymanych ofert, przygotowywanie opisów i in. niezbędnych elementów oferty końcowej, negocjacje cen proponowanych przez oferentów w celu uzyskania jak najatrakcyjniejszej ceny ostatecznej,

  • wsparcie w realizacji kontraktów w zakresie branży technologicznej w zakresie: przygotowywanie zapytań ofertowych, ewaluacja techniczna otrzymanych ofert, negocjacje cen proponowanych przez oferentów w celu uzyskania jak najatrakcyjniejszej ceny ostatecznej, koordynacja prac na budowie, nadzór nad realizacją prac w wymaganym zakresie na budowie,

  • opracowywanie dokumentacji w zakresie branży technologicznej,

  • optymalizacja zaproponowanych rozwiązań w celu ograniczenia budżetu na realizowanych kontraktach w zakresie branży technologicznej,

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót montażowych dotyczących części technologicznej w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości, kontroli i badań,

  • koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców zgodnie z harmonogramem realizacji prac,

  • opracowanie planów o charakterze technicznym (tj. projektów organizacji robót, plan kontroli i badań),

  • planowanie i zamawianie środków produkcji oraz nadzór nad terminowością dostaw,

  • analiza dokumentacji projektowej,

  • nadzorowanie nad zapewnieniem ładu, porządku, warunków BHP i p. poż. wykonywanych robót.

WYMAGANIA:
Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego w specjalności technologicznej/energetycznej,

  • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w branży technologicznej w energetyce lub przemyśle,

  • znajomości procesu inwestycyjnego budowy elektrowni lub instalacji przemysłowych,

  • umiejętności przygotowywania ofert, podejmowania negocjacji z dostawcami oraz prowadzenia korespondencji,

  • dobrej organizacji pracy i umiejętności planowania,

  • znajomości pakietu Microsoft Office,

  • znajomości programu AUTO CAD,

  • znajomości języka angielskiego.

OFERUJEMY:
Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • pakiet relokacyjny

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.