OFERTA NR
60782
OFERTA DODANA: 2019-01-10
PRACODAWCA: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
MIEJSCE PRACY: Katowice / śląskie
Starszy Specjalista (specjalność konstrukcyjno-budowlana) w Wydziale Eksploatacji Sieci

OPIS STANOWISKA:

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Prowadzenie eksploatacji stacji i linii w zakresie budynków, budowli oraz infrastruktury technicznej.

  • Nadzorowanie wykonawstwa prac na stacjach i liniach NN przez wykonawców zewnętrznych.

  • Okresowa ocena oraz bieżąca kontrola stanu technicznego obiektów sieci przesyłowej.

  • Uczestnictwo w procesach likwidacji skutków awarii oraz usuwania usterek.

  • Właściwe dokumentowanie wykonanych zabiegów eksploatacyjnych w funkcjonujących w Spółce systemach informatycznych.

  • Wykonywanie kontroli rocznych i pięcioletnich stanu technicznego obiektów.

  • Przygotowywanie założeń i dokumentacji (PF-U) na potrzeby realizacji prac eksploatacyjnych i  remontowych.

  • Dbanie o aktualność dokumentacji w zakresie eksploatowanych urządzeń.

WYMAGANIA:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego o kierunku studiów w zakresie budownictwa i posiadania uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń, przynależności do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

  • Co najmniej 2 - letniego stażu pracy przy realizacji zadań budowlanych w specjalności konstrukcyjno – budowlanej.

  • Znajomości i umiejętności stosowania aktów normatywnych i przepisów regulujących sprawy na zajmowanym stanowisku.

  • Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych.

  • Prawa jazdy kat. „B”.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1 – Intermediate umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej w języku angielskim.

  • Predyspozycji do pracy na stanowisku decyzyjnym i związanym z odpowiedzialnością.

  • Umiejętności: sprawnego i zwięzłego komunikowania się, pracy w zespole, analitycznego myślenia i  samodzielnego rozwiązywania problemów, wysokiej skuteczności działania, pracy w warunkach pod presją czasu.