OFERTA NR
60881
OFERTA DODANA: 2019-01-14
PRACODAWCA: APS Energia S.A.
MIEJSCE PRACY: Stanisławów Pierwszy k/ Warszawy / mazowieckie
Monter / Monterka wiązek kablowych / układów elektrycznych

OPIS STANOWISKA:

  • montaż układów elektrycznych zgodnie z dokumentacją,

  • montaż wiązek kablowych,

  • skręcanie podzespołów,

  • montaż złączy kablowych,

  • lutowanie,

  • kontrola jakości wykonywanej pracy.

WYMAGANIA:

  • umiejętność posługiwania się narzędziami monterskimi,

  • sprawność manualna,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych będzie dodatkowym atutem,

  • dobra organizacja pracy, solidność i dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie jednozmianowym,

  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport.