OFERTA NR
60882
OFERTA DODANA: 2019-01-15
PRACODAWCA: BMZ Poland Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Gliwice / śląskie
Projektant / Lider Techniczny Projektu

OPIS STANOWISKA:
Czym się będziesz zajmować:

Specjalista na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za projektowanie zestawów baterii (akumulatorów) Li-Ion, jak również za rozwój produktu od koncepcji do produkcji seryjnej.

Do zakresu obowiązków należy:

  • współtworzenie koncepcji baterii i udział w uzgodnieniach z klientami

  • dobór komponentów i materiałów oraz uzgodnienia w koncepcji wytwarzania z działem produkcji

  • sporządzanie dokumentacji technicznej, sekwencji montażowej oraz listy materiałowej

  • nadzór nad wykonaniem prototypów i produkcją przedseryjną oraz wsparcie techniczne przy wprowadzaniu produktu do produkcji seryjnej

  • rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących produktu

  • udział w przygotowaniu FMEA, PPAP, 8D

WYMAGANIA:
W zamian za:

  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektrycznych (niskie napięcie)

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, elektryka, elektronika) lub adekwatne doświadczenie zawodowe

  • umiejętność tworzenia i czytania rysunków technicznych

  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, w zakresie instrukcji, specyfikacji

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki i elektrotechniki

  • znajomość narzędzi jakości typu FMEA, PPAP, APQP, 8D

OFERUJEMY:

www.bmz-group.com