OFERTA NR
60896
OFERTA DODANA: 2019-01-12
PRACODAWCA: ABB Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Aleksandrów Łódzki / łódzkie
Inżynier Projektu - Elektronik

OPIS STANOWISKA:

  • Wspieranie realizacji projektów (realizacja zamówień);

  • Działanie jako specjalista merytoryczny w zespole projektowym;

  • Wsparcie techniczne na etapie tworzenia ofert sprzedażowych (rola eksperta technicznego);

  • Wsparcie tworzenia planu realizacji projektu oraz monitorowanie postępu projektu (przy współpracy z innymi zaangażowanymi działami i członkami grupy projektowej);

  • Bliska współpraca z funkcją łańcucha dostaw;

  • Wsparcie menedżerów projektu przy przygotowaniu dokumentacji projektu.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (techniczne, elektryczne);

  • Poprzednie doświadczenie w zarządzaniu projektem lub koordynacji projektu – mile widziane;

  • Znajomość produktów ABB, lub napędów MVD – mile widziane;

  • Doświadczenie w pracy z klientem;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Preferowane doświadczenie w pracy z systemem SAP;

  • Silne ukierunkowanie na wyniki;

  • Dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.