OFERTA NR
60988
OFERTA DODANA: 2019-01-10
PRACODAWCA: Aiut sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Gliwice / śląskie
Elektronik

OPIS STANOWISKA:

Zakres obowiązków:

  • diagnostyka i naprawa niezgodności produkcyjnych

  • tworzenie i rozwój dokumentacji REWORK

  • rozwój testerów i adapterów ICT

  • konserwacja i kalibracja elektronicznych narzędzi produkcyjnych

WYMAGANIA:
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowany kierunek elektronika)

  • dyspozycyjność min. 25 godzin tygodniowo

  • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki

  • umiejętność czytania schematów

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (oscyloskop, multimetr)

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • możliwość elastycznego czasu pracy

  • szerokie możliwości rozwoju