OFERTA NR
61003
OFERTA DODANA: 2019-01-12
PRACODAWCA: Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.
MIEJSCE PRACY: Białogard / zachodniopomorskie
Koordynator ds. jakości

OPIS STANOWISKA:

Przyszłe zadania:

  • Kontakt z klientem w tematach jakościowych, komunikowanie wymagań i oczekiwań klienta w organizacji;

  • Obsługa reklamacji klientów, ewidencjonowanie reklamacji w systemie ERP;

  • Raporty 3D / 8D – inicjowanie, tłumaczenie, nadzór nad terminowością odpowiedzi do klienta;

  • Udział w telekonferencjach , spotkaniach , auditach klientów;

  • Raportowanie wyników ( raporty jakości tygodniowe i miesięczne) do kadry kierowniczej i zarządzającej;

  • Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych w nadzorowanych obszarach;

  • Definiowanie planów poprawy jakości.

WYMAGANIA:
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe z obszaru: elektryki, elektroniki lub inżynierii produkcji;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z realizacja zadań w obszarze jakości lub w dziale technologicznym /konstrukcyjnym;

  • Umiejętność obsługi Pakietu MS Office, w szczególności biegłość w obsłudze arkusza kalkulacyjnego Excel;

  • Odpowiedzialność, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, asertywność;

  • Orientacja na klienta i umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie zmieniającym i rozwijającym się, międzynarodowym środowisku pracy;

  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Program benefitów sportowych i kulturalnych;

  • Pakiet relokacyjny.