OFERTA NR
61005
OFERTA DODANA: 2019-01-12
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Katowice / śląskie
Starszy Specjalista ds. budowlanych

OPIS STANOWISKA:
  • Udział w pracach odbiorowych w zakresie: prac eksploatacyjnych, zadań remontowych, odbiorów gwarancyjnych;
  • Współpraca przy sporządzaniu rocznego planu eksploatacji, w tym przygotowywaniu i wprowadzaniu do Systemu Asset management (AM) prac eksploatacyjnych;
  • Współpraca w wykonywaniu ocen stanu technicznego obiektów sieci przesyłowej;
  • Udział w próbach i testach fabrycznych urządzeń instalowanych w ramach zadań eksploatacyjnych i remontowych;

WYMAGANIA:
  • Znajomość budowy i zasad funkcjonowania sieci i systemów komputerowych;
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia.
  • Skuteczność w działaniu;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy nad dokumentacją techniczną obwodów wtórnych oraz automatyk elektroenergetycznych lub pokrewnych;
  • Znajomość budowy stacji NN i WN;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość zasad organizacji BHP w ujęciu energetyki zawodowej;
  • Preferowane posiadanie uprawnień kwalifikacyjnych E bez ograniczenia napięcia;
  • Znajomość budowy, działania i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w szczególności w zakresie nadzorowanych urządzeń SSiN, SOT, przetworników pomiarowych oraz automatyk elektroenergetycznych;
  • Preferowane min. 3 lata doświadczenia pracy na stanowisku o podobnym zakresie zadań;