OFERTA NR
61632
OFERTA DODANA: 2019-02-10
PRACODAWCA: Devire
MIEJSCE PRACY: Warsaw / mazowieckie
Kierownik Robót Elektrycznych (fit - out)

OPIS STANOWISKA:

Dla naszego Klienta, firmy wyspecjalizowanej w kompleksowych usługach fit - out, poszukujemy aktualnie odpowiedniego Kandydata do objęcia stanowiska:

Kierownik Robót Elektrycznych

Będziesz odpowiadał za nadzór nad pracami elektrycznymi prowadzonymi na danej inwestycji (głównie inwestycje biurowe), sporządzanie wycen i kosztorysów w oparciu o otrzymaną dokumentację, przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji powykonawczej, wizytowanie nowych inwestycji fit - out, zamawianie materiałów.

Nasz Klient oczekuje:

  • Praktycznej znajomości przepisów w zakresie instalacji elektrycznych

  • Doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku przy projektach Fit - Out

  • Wykształcenia wyższego w zakresie elektrycznym

  • Umiejętności czytania rysunków technicznych

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office oraz AutoCad

  • Wysokiego zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej lub w trakcie uzyskiwania - mile widziane

  • Uprawnienia SEP - mile widziane

Nasz Klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość pracy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w ciekawych i wymagających projektach biurowych