OFERTA NR
61634
OFERTA DODANA: 2019-02-19
PRACODAWCA: Moltton Poland
MIEJSCE PRACY: Chorzów, Katowice, Gliwice / śląskie
Inżynier procesu - elektryka

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji pod kątem technologicznym,

  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach produkcyjnych oraz maszynach i urządzeniach,

  • Rozwiązywanie problemów w procesach produkcyjnych w produkcji seryjnej,

  • Nadzór na procesami produkcyjnymi z uwzględnieniem SPC,

  • Wdrażanie nowych procesów produkcyjnych,

  • Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją systemową i stanowiskową (FMEA, Flow Chart),

  • Zapewnienie technicznego wsparcia i szkolenia dla pracowników produkcji, utrzymania ruchu i jakości,

  • Współudział w przygotowaniu specyfikacji maszyn, urządzeń oraz narzędzi.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Procesu lub Technologa w firmie produkcyjnej,

  • Doświadczenie w procesie montażu / produkcji wiązek kablowych

  • Uprawnienia SEP

  • Praktyczna znajomość procesów produkcyjnych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (5S, FMEA, PST),

  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.