OFERTA NR
61880
OFERTA DODANA: 2019-03-20
PRACODAWCA: Endress+Hauser Polska Sp.z o.o.
MIEJSCE PRACY: Kraków / małopolskie
Inżynier Serwisu

OPIS STANOWISKA:

Miejsce pracy: województwo małopolskie i województwa ościenne

WYMAGANIA:

Idealnego kandydata charakteryzują:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: elektronika, elektrotechnika, automatyka)

  • doświadczenie w testowaniu i naprawach urządzeń elektronicznych

  • samodzielność i umiejętność sprawnej organizacji pracy

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • posiadanie uprawnień SEP do 1 kV

  • gotowość do odbywania podróży służbowych

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w obsłudze urządzeń automatyki przemysłowej mile widziane

Ponadto od kandydatów oczekujemy rzetelności, zaangażowania i chęci podnoszenia kwalifikacji.

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o uznanej renomie

  • bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami

  • specjalistyczne szkolenia w kraju i za granicą

  • pracę w zgranym zespole