OFERTA NR
62232
OFERTA DODANA: 2019-03-12
PRACODAWCA: Rem-Elektro
MIEJSCE PRACY: Gdynia / pomorskie
ELEKTRYK / ELEKTROMONTER OKRĘTOWY - PRACA W NORWEGII
OPIS STANOWISKA:
Opis stanowiska:
-układanie kabli na torach kablowych,
-podłączanie szaf sterowniczych,
-montaż instalacji elektrycznych,
-praca według planów/schematów elektrycznych...
WYMAGANIA:
Wymagania:
*Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku elektromonter, elektryk (mile widziane doświadczenie nabyte w Norwegii)
*Uprawnienia elektryczne
**GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD 02.01.2019!!
***MILE WIDZIANE GRUPY ELEKTRYKÓW***
OFERUJEMY:
Oferujemy:
+Zatrudnienie na norweskiej umowie; w systemie rotacyjnym (4 tygodnie w pracy, 2 tygodnie wolnego)
+Składki społeczne, emerytalne oraz podatek odprowadzany w Norwegii przez pracodawce;
+ z uprawnieniami DSB od 211nok brutto,
+ z uprawnieniami SEP od 184 nok brutto,
(po sprawdzeniu umiejętności stawka podlega negocjacji),
+ Feriepenger 10,2%,
+ Możliwość rozwoju oraz długoletniej współpracy,
+ Darmowe zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych,
+ Opiekę polskiego Area Managera w Norwegii;
+ Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności;
+ Ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia;
+ Możliwość dodatkowego ubezpieczenia (NW);
+ transport z/do Norwegii po stronie pracownika.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie swoich dokumentów na adres mailowy aadamczyk@rempolresources.com bądź osobiście w Gdyni przy ulicy Kartuska 14a/6, tel. + 48 668 871 130  (preferowane godziny kontaktu telefonicznego 8-16).

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: \"Oświadczam, iż zapoznałem się z informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych przez R.P.R. Sebastian Moltu sp. k. z siedzibą w Szczecinie, zawartą ma stronie www.rempolresources.com, i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych we wskazanym tam zakresie.\"