OFERTA NR
62309
OFERTA DODANA: 2019-03-27
PRACODAWCA: RELPOL S.A.
MIEJSCE PRACY: Żary / lubuskie
Menedżer ds. innowacji i wdrożeń

OPIS STANOWISKA:
Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie m. in.:

  • Wsparcie spółki w tworzeniu portfela projektów na potrzeby realizacji celów strategicznych

  • Współudział w realizacji strategii Spółki w obszarze innowacji oraz projektów badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych

  • Analiza technologii innowacyjnych pod kątem realizacji celów strategicznych

  • Identyfikacja inicjatyw projektowych o charakterze innowacyjnym wspierających realizację celów strategicznych Spółki

  • Zarządzanie projektami innowacyjnymi w Spółce

  • Współpraca ze środowiskiem naukowym oraz monitoring dostępnych technologii innowacyjnych

  • Odpowiedzialność za wprowadzanie nowych wyrobów do produkcji, nadzór nad terminowością, oraz określanie wykonalności wyrobów pod względem technologicznym.

  • Zarządzanie jakością w fazie wytwarzania, ciągłe działania zmierzające do poprawy jakości procesu, systematyczne zmniejszanie strat w procesie oraz wprowadzenie i nadzorowanie realizacji zadań w celu redukcji wad powstałych w procesie (analiza wad, zdefiniowanie zadań, nadzór realizacji)

  • Udział w promowaniu narzędzi jakościowych oraz Lean Manufacturing

  • Promowanie kultury ciągłego doskonalenia

WYMAGANIA:
Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki techniczne

  • Znajomość problematyki wdrażania innowacji w firmach produkcyjnych

  • Znajomość metodyki zarządzania projektami PMBOK lub PRINCE2

  • Dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rynkowo firmie, liderze na rynku w swojej branży,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę w pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Szkolenia i kursy językowe,

  • Pakiet socjalny.