OFERTA NR
63089
OFERTA DODANA: 2019-04-14
PRACODAWCA: Moltton Poland
MIEJSCE PRACY: Chorzów / śląskie
Inżynier ds. Testów Elektrycznych - Test Engineer

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie, dostarczanie i zarządzanie rozwojem procedur testowych dla produktu w oparciu o wymagania Klienta,

  • Dobór najlepszej metodologii testów,

  • Określenie wyposażenia warsztatu i narzędzi niezbędnych do przeprowadzenia testów,

  • Nadzór nad oprzyrządowaniem testowym oraz jego kalibracją,

  • Analiza wyników przeprowadzonych testów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektronika, automatyka)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość schematów elektrycznych w stopniu umożliwiającym tworzenie procedur testowych,

  • Umiejętności organizacyjne, umiejętności pracy w zespole,

  • Gotowość do odbywania podróży zagranicznych, dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,

  • Umowę o Pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą,

  • Możliwość rozwoju,

  • Pracę pełną wyzwań.