OFERTA NR
63462
OFERTA DODANA: 2019-05-20
PRACODAWCA: innogy Stoen Operator
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Koordynator Zespołu

OPIS STANOWISKA:

Jako Koordynator będziesz zarządzał/a pracami 5-osobowego Zespołu ds. TPA, odpowiedzialnego za realizację złożonych zagadnień z obszaru zmiany sprzedawcy.

To oznacza, że będziesz:

  • zarządzać procesem zmiany sprzedawcy energii elektrycznej oraz obsługi klientów biznesowych i kluczowych Operatora

  • negocjować warunki umów o świadczenie usług dystrybucji

  • monitorować realizację i poprawność obsługiwanych procesów

  • proponować zmian w zapisach IRiESD, umów niestandardowych, dokumentów wewnętrznych

  • dostarczać dane do przygotowania propozycji odpowiedzi w postępowaniach administracji publicznej i odpowiedzi na reklamacje sprzedawców/klientów

  • inicjować projekty z obszaru świadczenia usług dystrybucyjnych – dotyczące usprawnień w procedurach obsługi rozliczeń, obsługi klientów i sprzedawców oraz wypełniania wymogów regulacji prawnych

WYMAGANIA:
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wyższe wykształcenie (preferowane inżynierskie/techniczne)

  • pracowałeś/aś co najmniej 2 lata w jednym z obszarów - usługi dystrybucyjne, techniczna obsługa klienta, pomiary energii elektrycznej

  • znasz zapisy prawa energetycznego oraz Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej (IRiESD)

  • w swojej pracy korzystałeś/aś z programu SAP ISU

  • dobrze poruszasz się w środowisku MS Office, zwłaszcza w zakresie Excel i Power Point

  • koordynowałeś/aś pracami Zespołu

  • wyróżniasz się zaangażowaniem, starannością i terminowością

OFERUJEMY:
#TOJASNE
że mamy dla Ciebie

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń

  • 2 premie w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • dwa dodatkowe dni wolne

  • opiekę medyczną

  • kartę multisport

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • sekcje sportowe (squash, piłkę nożną, smocze łodzie)

  • bony świąteczne oraz paczki dla dzieci

  • konkursy pracownicze