OFERTA NR
63479
OFERTA DODANA: 2019-05-28
PRACODAWCA: HR Wise Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: / wielkopolskie
Technik Elektryk / Serwisant

OPIS STANOWISKA:
Obowiązki:

  • Utrzymanie ruchu instalacji gazów technicznych– zbiorników na terenie Klientów firmy (rejon: woj. łódzkie – wielkopolskie - śląskie),

  • Naprawy i przeglądy armatury oraz oprzyrządowania kontrolno – pomiarowego,

  • Bieżąca udział w rozruchu nowych instalacji, kontrola i konserwację,

  • Kontakty ze służbami serwisowymi dostawców urządzeń,

  • Nadzorowanie podwykonawców w trakcie prac montażowych/ remontowych na instalacjach,

  • Prowadzenie dokumentacji instalacji gazów technicznych.

WYMAGANIA:
Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne – preferowane: automatyka, elektryka,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku w utrzymaniu ruchu AKPiA, elektrycznego (dużym atutem będzie doświadczenie w serwisie lub usługach technicznych),

  • Mile widziane doświadczenie w pracach z instalacjami gazowymi takimi jak: sprężarki, pompy, agregaty chłodnicze,

  • Znajomość budowy i zasad instalacji gazowych,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy technologiczne, elektryczne),

  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży służbowych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność.

OFERUJEMY:
Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • Samodzielne stanowisko w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Wsparcie merytoryczne,

  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon, samochód,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, dodatki świąteczne ect.