OFERTA NR
63501
OFERTA DODANA: 2019-05-21
PRACODAWCA: Port Gdański EKSPLOATACJA S.A.
MIEJSCE PRACY: Gdańsk / pomorskie
Elektronik

OPIS STANOWISKA:

  • utrzymanie gotowości technicznej urządzeń,

  • dokonywanie przeglądów i napraw aparatury i instalacji elektrycznej oraz układów elektronicznych urządzeń i sprzętu zmechanizowanego,

  • sprawdzanie działania urządzeń pod obciążeniem przed przekazaniem do eksploatacji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe o kierunku elektronicznym, preferowane technik elektronik automatyk,

  • preferowane doświadczenie w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych,

  • preferowane uprawnienia konserwacji urządzeń transportu bliskiego wydane przez UDT lub TDT,

  • uprawnienia SEP do 1 KV,

  • brak ograniczeń zdrowotnych,

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • kartę MultiSport.