OFERTA NR
63638
OFERTA DODANA: 2019-06-03
PRACODAWCA: Mangold.pl
MIEJSCE PRACY: / zachodniopomorskie
Elektronik Systemów IT / Elektronik telekomunikacji

OPIS STANOWISKA:

Region wykonywanej pracy: Niemcy

Zakres obowiązków

  • instalacja systemów w zakresie niskich napięć 12V-24V (czujniki dymu / czujniki ruchu / systemy alarmowe ...)

WYMAGANIA:

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe nie jest wymagane, w przypadku braku wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wiedza techniczna

  • wymagana znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • czytanie schematów połączeń oraz rysunków technicznych

  • zaletą będzie prawo jazdy

  • wykształcenie zawodowe jest mile widziane, lecz niewymagane (Elektronik Systemów IT, Elektroinstalator, Elektronik telekomunikacji lub podobny)

  • wymagana gotowość do okazjonalnych wyjazdów (prace montażowe np. w Monachium)

  • godziny pracy: od 7:30 do 16:30 w obrębie 50 km od Waiblingen

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 2000EUR netto+ opłacone mieszkanie

  • umowę o pracę na pełen etat w dobrej niemieckiej firmie

  • pomoc przy zakwaterowaniu

  • ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich