OFERTA NR
63678
OFERTA DODANA: 2019-06-10
PRACODAWCA: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
MIEJSCE PRACY: Dąbrowa Górnicza / śląskie
Elektryk

OPIS STANOWISKA:

  • utrzymywanie sprawności maszyn, urządzeń, linii technologicznych, linii energetycznych i innych urządzeń produkcyjnych,

  • zapewnienie jakości w zakresie działania komórki,

  • nadzorowanie infrastruktury maszyn i urządzeń,

  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń wynikających z harmonogramu przeglądów,

  • wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń, zgodnie ze zleceniami.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektrycznych E-G1.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • pracę w stabilnej i rozwijająca się firmie,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę,

  • premię uzależnioną od wyników,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.