OFERTA NR
63682
OFERTA DODANA: 2019-06-04
PRACODAWCA: GAMMA Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Inżynier Elektronik ds. Obsługi Kluczowych Klientów

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie rozmów z inżynierami z działów konstrukcyjnych firm produkcyjnych

  • Budowanie długofalowych relacji B2B

  • Dobieranie podzespołów elektronicznych w zależności od potrzeb działów konstrukcyjnych i produkcyjnych

  • Wsparcie techniczne projektów

  • Uczestniczenie w negocjacjach cenowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, mechatronika, elektrotechnika, informatyka, itp.)

  • Wiedza z zakresu podzespołów elektronicznych

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość j. Angielskiego na poziomie minimum B1

  • Czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Dostęp do najnowszych technologii światowych producentów elektroniki

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia w kraju i zagranicą

  • Stabilne warunki zatrudnienia - Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie