OFERTA NR
63902
OFERTA DODANA: 2019-06-24
PRACODAWCA: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
MIEJSCE PRACY: Sosnowiec / śląskie
Inżynier Utrzymania Ruchu

OPIS STANOWISKA:

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń ze szczególnym uwzględnieniem jednostek i obwodów sterowania,

  • tworzenie i aktualizacja harmonogramów konserwacji, przeglądów okresowych i remontów maszyn oraz urządzeń,

  • planowanie i przeprowadzanie działań prewencyjnych i naprawczych,

  • usprawnianie procesów oraz tworzenie odpowiednich standardów w oparciu o TPM i inne,

  • czynny udział w projektowaniu prac związanych z inwestycjami w park maszynowy,

  • optymalizowanie procesów automatyki dla maszyn poprzez wdrażanie zmian i opracowywanie programów dla sterowników PLC,

  • zarządzanie magazynem części zamiennych, wnioskowanie o zakup części,

  • nadzór nad dokumentacją techniczną, DTR, instrukcjami obsługi maszyn oraz ich kompletnością,

  • przygotowywanie raportów, zestawień, kalkulacji oraz prezentowanie wyników.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Automatyka, Elektronika, pokrewne),

  • 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • praktyczna wiedza z zakresów: automatyki, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki, programowania sterowników PLC,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość programów projektowych,

  • uprawnienia SEP,

  • mile widziana znajomość systemu SAP,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach stanowiska,

  • bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, fundusz świadczeń socjalnych, wczasy "pod gruszą"),

  • miłą atmosferę pracy.