OFERTA NR
64014
OFERTA DODANA: 2019-06-11
PRACODAWCA: TomTom Telematics Polska Sp. z o. o.
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Elektronik / Elektromechanik Samochodowy

OPIS STANOWISKA:
Jako pracownik polskiego zespołu technicznego będziesz odpowiedzialny za:

  • Analiza cyfrowych magistrali danych w pojazdach

  • Diagnostyka układów elektronicznych pojazdów

  • Dokumentowanie oraz raportowanie wyników badań

WYMAGANIA:
Jeżeli:

  • Jesteś pasjonatem elektroniki lub elektromechaniki

  • Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – elektronik, automatyk lub pokrewne

  • Chcesz pracować przy tworzeniu najnowszych technologii

  • Potrafisz czytać dokumentację techniczną

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B – jesteś czynnym kierowcą

  • Potrafisz pracować w zespole

… dołącz do naszego zespołu!

OFERUJEMY:
Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Będziesz miał możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Będziesz pracował wśród profesjonalistów na nowoczesnych narzędziach

  • Zapewniamy stały rozwój kwalifikacji zawodowych

  • Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie

  • Proponujemy elastyczne godziny pracy