OFERTA NR
64140
OFERTA DODANA: 2019-06-11
PRACODAWCA: Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Koordynator ds. ofertowania

OPIS STANOWISKA:
Za co będziesz m.in. odpowiedzialny/a:

  • analiza dokumentacji przetargowej projektów,

  • przygotowywanie ofert przetargowych,

  • opracowywanie kosztorysów ofertowych – kalkulacja kosztów i cen,

  • przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych na zakup materiałów i usług,

  • kontakt z kontrahentami,

  • weryfikacja kompletności dokumentacji ofertowej,

  • monitorowanie złożonych ofert,

  • współpraca z dyrektorami projektów.

WYMAGANIA:
Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w branży energetycznej, w szczególności w opracowywaniu ofert remontowych kotłów, urządzeń i instalacji energetycznych,

  • wykształcenia wyższego technicznego – kierunek budownictwo lub energetyka,

  • min. 3 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy,

  • znajomości branży budowlanej,

  • znajomość sektora energetycznego - mile widziana,

  • umiejętności opracowywania dokumentów przetargowych,

  • praktycznej znajomości pakietu MS Office, Auto Cad i MS Project,

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

  • prawa jazdy kat. B – warunek konieczny,

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • samodzielności, odpowiedzialności, skrupulatności.

OFERUJEMY:
Zapewniamy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • nowoczesne narzędzia do pracy,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę,

  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • bezpieczne i higieniczne warunki pracy,

  • finasowanie i dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,

  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenie grupowego,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LuxMed dla Ciebie i członków Twojej rodziny, karty MultiSport oraz letniego wypoczynku.