OFERTA NR
64148
OFERTA DODANA: 2019-06-11
PRACODAWCA: Air Liquide Polska Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Dąbrowa Górnicza / śląskie
Specjalista Elektryk

OPIS STANOWISKA:

Praca w zakładach produkcyjnych głównie na terenie Polski, czasowo na terenie Czech i Słowacji.

Główna siedziba biura w Dąbrowie Górniczej .

Twoje główne zadania i obowiązki:

  • nadzór nad bezpieczeństwem pracy i niezawodnością urządzeń elektrycznych,

  • współpraca z lokalnymi Kierownikami Utrzymania Ruchu w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych,

  • planowanie i nadzór nad remontami urządzeń elektrycznych,

  • opracowywanie, wdrażanie i kontrola przestrzegania procedur,

  • opiniowanie projektów elektrycznych wdrażanych i realizowanych w Grupie AL,

  • opracowywanie planów niezawodności dla instalacji elektrycznych,

  • analiza przyczynowo skutkowych po awariach,

  • wdrażanie standardów firmy w dziedzinie jakości i bezpieczeństwa pracy,

  • współpraca techniczna z ekspertami na poziomie grupy AL,

  • standaryzacja i implementacja diagnostyki urządzeń elektrycznych,

WYMAGANIA:
Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe elektryczne o specjalności elektrotechnika, elektroenergetyka lub podobne,

  • min 3-5 letni staż pracy w zakładzie przemysłowym w służbach utrzymania ruchu elektrycznego lub specjalistycznej firmie serwisowej,

  • doświadczenie w eksploatacji instalacji i urządzeń NN i SN, kablowe linie elektroenergetyczne, rozdzielnice przemysłowe, transformatory, silniki małej, średniej i dużej mocy, zabezpieczenia silnikowe, falowniki i rozruszniki silnikowe, urządzenia w wykonaniu Ex, sterowanie procesami przemysłowymi,

  • mile widziana znajomość programowania przekaźników zabezpieczeniowych ABB, Siemens, Schneider,

  • dobra znajomość j. angielskiego,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mobilność (częste podróże służbowe krajowe i zagraniczne)

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

  • Współpracę z ekspertami technicznymi z różnych krajów

  • Stabilne zatrudnienie

  • System motywacyjny w oparciu o indywidualne wyniki pracy

  • 3 dodatkowe dni urlopu w roku Bonus scheme based on performance

  • Pakiet opieki medycznej, obejmujący również członków rodziny

  • Ubezpieczenie na życie