OFERTA NR
64157
OFERTA DODANA: 2019-06-11
PRACODAWCA: OŚWIATA i BIZNES
MIEJSCE PRACY: / lubuskie
Członek Energetycznej Komisji Kwalifikacyjnej

OPIS STANOWISKA:

  • przeprowadzanie egzaminów ustnych z dozoru i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci energetycznych wśród pracowników z różnych branż i różnych szczebli,

  • możliwość prowadzenie szkoleń z tematyki związanej z dozorem i eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci energetycznych wśród pracowników z różnych branż i różnych szczebli.

WYMAGANIA:

  • aktualne świadectwa kwalifikacyjne i jak najszerszy zakres uprawnień „E” i „D” z Grupy 1, 2 i 3, - mile widziane osoby posiadające wszystkie trzy grupy,

  • minimum 5 lat stażu pracy na stanowiskach dozoru i eksploatacji urządzeń energetycznych,

  • wykształcenie wyższe,

  • niekaralność,

  • dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną,

  • regularne zlecenia na egzaminy i szkolenia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.