OFERTA NR
64623
OFERTA DODANA: 2019-07-17
PRACODAWCA: Horyzont Doradztwo Personalne
MIEJSCE PRACY: Katowice / śląskie
Mechanik Maszyn Górniczych

OPIS STANOWISKA:
Zadania:

  • praca na zakładzie produkcyjnym i u klienta przy serwisowaniu urządzeń i maszyn górniczych na terenie kopalń,

  • docelowo przez około 8-12 dni w miesiącu praca pod ziemią, a w pozostałe dni asystowanie przy montażu maszyn na zakładzie, branie udziału w pracach przygotowawczych, testowanie w laboratorium, nauka schematów i rysunków,

  • przez okres pierwszych 3 miesięcy udział w przeszkoleniu na terenie zakładu produkcyjnego szkoleń (sporadyczne zjazdy).

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryczne, mechaniczne lub pokrewne),

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w serwisowaniu maszyn lub w firmie produkcyjnej w służbach utrzymania ruchu,

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,

  • gotowość do pracy pod ziemią,

  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisaną z bezpośrednim pracodawcą,

  • możliwość zdobycia dobrze płatnego i cenionego na rynku pracy zawodu,

  • początkowe szkolenie na terenie zakładu produkcyjnego (sporadyczne zjazdy),

  • jasna ścieżka rozwoju i awansu (pracę rozpoczyna się jako Mechanik-Serwisant, późniejszy awans na Sp. ds. Serwisu, Inżynier Serwisu – w każdym przypadku stawka godzinowa oraz dodatki wzrastają),

  • możliwość otrzymania dofinansowania do studiów,

  • wynagrodzenie, na które poza stawką godzinową, składa się szeroki pakiet dodatkowych benefitów (premia + dodatki za zjazdy pod ziemię + bony + nadgodziny + prywatna opieka medyczna + karta Multisport + Zakladowy Fundusz Świadczeń Socjalnych poszerzony o wczasy oraz kolonie dla dzieci + inne dodatki i świadczenia),

  • możliwość starania się o przejście na wcześniejsza emeryturę,

  • dla osób znających język angielski lub rosyjski możliwość kilkudniowych delegacji zagranicznych (dodatkowa opcja podważająca wynagrodzenie).