OFERTA NR
64633
OFERTA DODANA: 2019-07-10
PRACODAWCA: Horyzont Doradztwo Personalne
MIEJSCE PRACY: Katowice / śląskie
Elektryk maszyn pod ziemią

OPIS STANOWISKA:
Zadania:

  • serwisowanie urządzeń i maszyn górniczych,

  • asystowanie przy pracach montażowych i przygotowawczych na zakładzie produkcyjnym,

  • asystowanie przy pracach testowych w laboratorium,

  • ciągła nauka – poznawanie schematów, rysunków, poszerzanie wiedzy na temat serwisowanych urządzeń.

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektryczne lub pokrewne),

  • mile widziane doświadczenie zawodowe związane z elektryką/elektroniką/programowaniem sterowników,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • gotowość do pracy pod ziemią,

  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisaną z bezpośrednim pracodawcą,

  • możliwość zdobycia dobrze płatnego i cenionego na rynku pracy zawodu,

  • szkolenia na terenie zakładu produkcyjnego,

  • możliwość rozwoju i awansu (Serwisant/Sp. ds. Serwisu/Inżynier Serwisu, wzrastająca stawka godzinowa i dodatki),

  • możliwość dofinansowania do studiów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (składniki: stawka godzinowa, pakiet benefitów – comiesięczne premie, dodatki za zjazdy pod ziemię, bony, płatne nadgodziny, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych zawierający dodatki na wczasy, kolonie dla dzieci, itp.),

  • możliwość starania się o przejście na wcześniejsza emeryturę,

  • możliwość odbywania delegacji zagranicznych (dla osób znających język obcy np. angielski lub rosyjski).