OFERTA NR
64634
OFERTA DODANA: 2019-07-10
PRACODAWCA: ISS Facility Services Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Kraków / małopolskie
Energetyk

OPIS STANOWISKA:

Zadania:

  • Eksploatacja oraz diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie kotłów parowych

  • Eksploatacja oraz diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie kotła wodnego

  • Eksploatacja i konserwacja wymienników, stacji uzdatniania wody, filtroodmulników

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemach ciepłej i zimnej wody technologicznej i użytkowej

  • Eksploatacja i konserwacja komór klimatyzacyjnych

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie HVAC i klimatyzacji precyzyjnej

  • Eksploatacja oraz diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie wody lodowej

  • Eksploatacja systemu sprężonego powietrza

  • Eksploatacja oraz diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie próżni

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie sprężonego powietrza

  • Eksploatacja systemów przeciwpożarowych w tym diagnozowanie i usuwanie usterek na instalacji tryskaczowej, hydrantowej, oraz w systemie pomp pożarowych

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Minimum 1 rok na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne

  • Uprawnienia: SEP, Grupa 1, 2 i 3, uprawnienia eksploatacyjne, uprawnienia do pracy na wysokości

  • Umiejętność szybkiego diagnozowania usterki i awarii

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność obsługi urządzeń elektroenergetycznych

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach krytycznych i stresowych

  • Znajomość urządzeń zabezpieczających i kontrolno-pomiarowych

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w zakresie usuwania awarii i prowadzenia napraw

  • Zdolność przewidywania i podejmowania działań profilaktycznych

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji oraz pracę w międzynarodowym środowisku