OFERTA NR
64805
OFERTA DODANA: 2019-07-09
PRACODAWCA: ELBUD Katowice Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: / małopolskie
Inżynier Rozruchu

OPIS STANOWISKA:

  • uruchamianie, testowanie maszyn, urządzeń, instalacji na obiektach energetycznych i przemysłowych

  • kontrola kompletności i prawidłowości montażu instalacji i urządzeń z rysunkiem technicznym

  • sprawdzanie i testowanie systemów nadzoru, sterowania oraz zabezpieczeń

  • nadzór nad prawidłową pracą urządzeń i instalacji

  • sporządzanie protokołów, sprawozdań z przebiegu prób i testów rozruchowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu energetycznym lub informatycznym

  • gotowość do pracy w delegacji

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość Ms Office, MS Project, AutoCAD

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • samodzielność i inicjatywa

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY:

  • zdobycie praktyki zawodowej

  • pracę w firmie o wieloletniej tradycji, stabilnej z dużym doświadczeniem w budowie linii i stacji elektroenergetycznych dla operatorów przesyłowych i dystrybucyjnych

  • możliwość poznania najnowszych, obecnie stosowanych urządzeń i technologii

  • stabilne warunki finansowe

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • niezbędne narzędzia pracy