OFERTA NR
65127
OFERTA DODANA: 2019-08-12
PRACODAWCA: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Monter Sieci Kanalizacyjnej

OPIS STANOWISKA:

(Pion Ścieków / Zakład Sieci Kanalizacyjnej / Oddział Eksploatacji Przepompowni Ścieków)

WYMAGANIA:
Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Główny zakres obowiązków:

  • obsługa pomp, zgarniaczy, krat mechanicznych o napędzie hydraulicznym, elektrycznym i ręcznym

  • obsługa transporterów taśmowych, łańcuchowych, spiralnych

  • obsługa wentylatorów, instalacji wentylacji i dezodoryzacji

  • obsługa urządzeń i instalacji sanitarnych: węzłów cieplnych, kotłów gazowych, instalacji c.o., c.t. i c.w.u

  • obsługa urządzenia aparatury kontrolno-pomiarowej, wskaźników, paneli operatorskich, lokalnych komputerowych, systemów wizualizacji /SCADA/

  • prowadzenie pojazdów w ramach obowiązków służbowych

  • utrzymanie czystości obiektu, w tym ręczne i mechaniczne prace porządkowe wewnątrz obiektów, w osadnikach oraz na terenie zewnętrznym

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. zasadniczego zawodowego o profilu mechanicznym lub energetycznym

  • mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji E gr I, II, III

  • znajomości obsługi komputera w stopniu podstawowym

  • gotowości do pracy w systemie 3- zmianowym 4- brygadowym

  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

W przypadku zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną prosimy o zabranie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.