OFERTA NR
65332
OFERTA DODANA: 2019-08-26
PRACODAWCA: Aptiv
MIEJSCE PRACY: / pomorskie
Specjalista ds. jakości dostaw

OPIS STANOWISKA:
Cel stanowiska:

Obejmiesz odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości części kupowanych od dostawców zewnętrznych poprzez stałe monitorowanie i rozwój systemu jakości dostawcy oraz obniżenie poziomu wadliwości części dostarczanych do Aptiv.

Główne obowiązki:

Będziesz monitorować jakość komponentów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych, zapewniając jakość produktu i terminowe rozwiązywanie problemów związanych z jakością komponentów, a także prowadzić procesy odzyskiwania kosztów spowodowanych dostawami komponentów niezgodnych ze specyfikacją. Twoim zadaniem będzie też wsparcie w procesie wprowadzania zmian inżynieryjnych dotyczących części kupowanych od dostawców zewnętrznych.

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów), preferowane: elektronika, optoelektronika

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością (ISO/IATF16949, VDA6.3), narzędzi jakościowych, analitycznych i statystycznych

  • mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem/dostawcą w firmie produkcyjnej

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych

  • umiejętności organizacyjne i planistyczne, zadaniowy styl pracy, komunikatywność

  • praktyczna znajomość technik i narzędzi rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • system premiowy

  • pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. dofinansowanie do wypoczynku, atrakcje dla dzieci itp.) oraz bezzwrotne wsparcie finansowe w przypadku trudnej sytuacji rodzinnej

  • możliwość uczestnictwa w programie kart sportowych (korzystanie z zajęć sportowych i rekreacyjnych na terenie całej Polski)

  • grupowe ubezpieczenie pracownicze

  • prywatna opieka medyczna dla pracowników oraz ich rodzin

  • możliwość rozwoju umiejętności i udziału w ciekawych projektach

  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku pracy i atmosferze pozwalającej na innowacyjne podejście do realizowanych zadań

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Nazwy działów:

  • Logistyka

  • Jakość

  • Inżynieryjny

  • Zakupy

  • Finanse

  • HR

  • Produkcja (montaż, CBA, SMT,linia malowania, wtryskarki)

  • Utrzymanie Ruchu

Proces rekrutacji:

    1. Analiza aplikacji

    2. Wstępna rozmowa telefoniczna

    3. Rozmowa kwalifikacyjna

    4. II rozmowa kwalifikacyjna (opcjonalnie)

Benefity:

  • możliwość uczestnictwa w programie kart sportowych umożliwiający korzystanie z zajęć sportowych i rekreacyjnych na terenie całej Polski

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet medyczny dla pracowników  oraz ich rodzin

  • dofinansowanie do nauki języków

  • pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    (np. dofinansowanie do wypoczynku, atrakcje dla dzieci itp.) oraz bezzwrotne wsparcie finansowe w przypadku trudnej sytuacji rodzinnej