OFERTA NR
65438
OFERTA DODANA: 2019-09-10
PRACODAWCA: W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Lubicz k/Torunia / kujawsko-pomorskie
Inżynier Elektryk

OPIS STANOWISKA:

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Elektrotechnika, Elektronika, Mechatronika, Inżynieria pojazdów elektrycznych lub hybrydowych)

  • mile widziane doświadczenie/wiedza - branży samochodowej

  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu wiązek elektrycznych

  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego

  • umiejętności pracy z zespołem i utrzymania relacji na różnych poziomach struktury organizacyjnej

WYMAGANIA:

Zadania

  • projektowanie instalacji elektrycznych/schematów elektrycznych

  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji, technologii i instrukcji stanowiskowych

  • optymalizacja rozwiązań elektrycznych na poziomie projektowym i produkcyjnym

  • wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu

  • analiza rynku nowych rozwiązań i urządzeń elektrycznych i elektronicznych

OFERUJEMY:

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie, premię roczną i bonus świąteczny

  • Wprowadzenie i Szkolenie Umożliwiające Wykonywanie Zadań

  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem

  • szkolenia w kraju i zagranicą w celu rozwoju kompetencji

  • krótszy czas pracy w piątki