OFERTA NR
65467
OFERTA DODANA: 2019-09-10
PRACODAWCA: Perfect Consulting
MIEJSCE PRACY: Chwaszczyno / pomorskie
Serwisant Maszyn Pakujących

OPIS STANOWISKA:
Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Przyjmowanie zleceń naprawy i serwisu;

  • Dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń;

  • Realizacja serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego;

  • Kalkulacja finansowa zleceń serwisowych;

  • Doradztwo techniczne dla Klientów;

  • Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych;

  • Wykonywanie prezentacji produktów u Klientów.

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (w branży mechanicznej, elektrycznej lub elektronicznej);

  • Min. roczne doświadczenie w serwisowaniu maszyn;

  • Mile widziana umiejętność obsługi maszyn i urządzeń pakujących;

  • Komunikatywność;

  • Znajomość podstaw elektroniki – mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;

  • Samodzielne stanowisko pracy;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwości nauki i poszerzania swoich umiejętności.