OFERTA NR
65488
OFERTA DODANA: 2019-09-10
PRACODAWCA: Xella Polska Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Trzciniec k. Bydgoszczy / kujawsko-pomorskie
Elektryk / Automatyk

OPIS STANOWISKA:
Obowiązki:

  • Obsługa i naprawa instalacji elektrycznej, konserwacja linii produkcyjnych,

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Analizowanie przyczyn usterek,

  • Montaż nowych instalacji siłowych, oświetleniowych, sterowniczych,

  • Montaż nowych urządzeń elektrycznych, dobór zabezpieczeń, podłączanie szaf sterowniczych,

  • Prace remontowo-konserwacyjne instalacji elektrycznych.

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie zawodowe o kierunku elektrycznym / elektronicznym / automatyki,

  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata w zakładzie produkcyjnym,

  • Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji min. 1kV,

  • Znajomość układów sterowania,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,

  • Umiejętność analizowania przyczyn usterek i zapobieganie im,

  • Mile widziana znajomość zagadnień pneumatyki, hydrauliki, i mechaniki,

  • Mile widziana znajomość sterowników PLC,

  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność.

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych,

  • Pracę z nowoczesnym środowisku technicznym,

  • Pracę w systemie zmianowym,

  • Benefity, np.: opieka medyczna ENEL-MED, karta Multisport.