OFERTA NR
65624
OFERTA DODANA: 2019-09-10
PRACODAWCA: FORTACO JL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MIEJSCE PRACY: Janów Lubelski / lubelskie
Elektryk utrzymania ruchu

OPIS STANOWISKA:
Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń zgodnie ze zgłoszeniem i wpisem w programie KMS (program wsparcia Utrzymania Ruchu) i z zaleceń bezpośredniego przełożonego,

  • Instalowanie i uruchamianie obiektów mechanicznych wprowadzanych do eksploatacji,

  • Dozorowanie pracy maszyn i urządzeń oraz rozpoznawanie ich stanu technicznego, organizowanie i nadzorowanie wykonywania przeglądów profilaktycznych i konserwacyjnych, sporządzanie protokołów z uszkodzeń i awarii,

  • Kwalifikowanie obiektów do naprawy lub kasacji,

  • Prowadzenie przeglądów i napraw zgodnie z planem na dany rok kalendarzowy,

  • Dokonywanie bieżących konserwacji maszyn i urządzeń,

  • Dokonywanie przeglądów tygodniowych, miesięcznych, rocznych maszyn CNC, robotów spawalniczych i innych urządzeń w firmie,

  • Wykonywanie kalibracji urządzeń spawalniczych,

  • Przygotowanie suwnic i żurawi do odbiorów UDT,

  • Wykonywanie modernizacji instalacji elektrycznej, zgodnie z przygotowanym projektem,

  • Wykonywanie wszelkich prac niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Działu,

  • Wykonywanie zadań i obowiązków zgodnie z procedurami ZSZ, wg norm ISO 9001, 14001, 3894 oraz Procesem W – NT 01.

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe kierunkowe,

  • Posiadanie uprawnień SEP min. 1 kV (mile widziane kontrolne i pomiarowe),

  • Znajomość języków sterowania CNC (Heidenhain, Sinumerik),

  • Doświadczenie na stanowisku elektryk-elektronik w zakładzie produkcyjnym o podobnym profilu,

  • Uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi: stopień podstawowy + dodatkowe uprawnienia w zakresie konserwacji i napraw,

  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • Dyspozycyjność,

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej, produkującej elementy dla kluczowych globalnych klientów w dziedzinie maszyn dla budownictwa, górnictwa, energetyki, logistyki, rolnictwa i innych branż,

  • Pracę z nowoczesnymi narzędziami do projektowania i zarządzania inżynierią produkcji,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy językowe, finansowanie studiów),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w połączeniu z premiami,

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym karnety na basen, dofinansowanie do posiłków itp.,

  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW płatne przez pracodawcę,

  • Bezpłatny transport do pracy dla pracowników w Janowie Lubelskim i dopłata dla osób dojeżdżających do pracy powyżej 30 km,

  • Płatna 45-minutowa przerwa w ciągu 8 godzin pracy.

  • Każda nowo zatrudniona osoba przejdzie szkolenie stanowiskowe prowadzone przez naszych specjalistów w dziedzinie obróbki CNC, mające na celu uzupełnienie brakującej wiedzy niezbędnej do realizacji wymienionych obowiązków.