OFERTA NR
66173
OFERTA DODANA: 2019-10-15
PRACODAWCA: Entec Solutions Sp. z o.o. Sp.K.
MIEJSCE PRACY: Błonie / dolnośląskie
Kierownik robót elektrycznych / Inżynier budowy branży elektrycznej

OPIS STANOWISKA:
Obowiązki:

  • Nadzór nad realizacją prac w zakresie instalacji elektrycznych i niskoprądowych na terenie budów,

  • Bieżące prowadzenie dokumentacji budowy (jakościowej i odbiorowej),

  • Analiza dokumentacji technicznej pod kątem realizacji i ew. optymalizacji,

  • Budowa i kontrola harmonogramów robót,

  • Koordynacja robót realizowanych przez pracowników i podwykonawców,

  • Rozliczanie i odbiór robót od podwykonawców,

  • Kontrola kosztów inwestycji w czasie jej trwania oraz współudział w zarządzaniu kosztami budowy,

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż,

  • Analiza ofert podwykonawców,

  • Negocjacje warunków umów z podwykonawcami i wybór podwykonawców,

  • Udział w sporządzaniu dokumentacji powykonawczej,

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym

  • Uprawnienia budowlane wykonawcze do prowadzenia robót bez ograniczeń, w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji elektrycznych będą dodatkowym atutem,

  • Minimum 2 lata doświadczenia w bezpośrednich realizacjach inwestycji elektrycznych,

  • Wiedza z zakresu systemów niskoprądowych (SAP, DSO, KD, CCTV, LAN, SSWiN, BMS)

  • Dyspozycyjność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość MS Office, AutoCad.

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków