OFERTA NR
66179
OFERTA DODANA: 2019-10-15
PRACODAWCA: Entec Solutions Sp. z o.o. Sp.K.
MIEJSCE PRACY: Błonie / dolnośląskie
Elektromonter / Instalator instalacji elektrycznych i niskoprądowych

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki:

  • Montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych (SAP, DSO, KD, CCTV, SSWiN, LAN, BMS)

  • Montaż tras kablowych,

  • Montaż rozdzielnic elektrycznych i automatyki (podłączanie i uruchamianie rozdzielnic na obiektach)

  • Montaż szaf teletechnicznych RACK 19” sieci LAN wraz z montażem wyposażenia,

  • Przeglądy i konserwacja wyżej wymienionych systemów,

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie Elektryka / Elektromontera/ Elektronika

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży elektrycznej,

  • Wiedza z zakresu systemów i instalacji elektrycznych, niskoprądowych oraz układów automatyki,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność samodzielnej pracy,

  • Chęć rozwoju i uczenia się, pracowitość, dokładność i zaangażowanie w pracę,

  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji (głównie pracujemy w Dolnośląskim, ale wyjazdy się zdarzają)

Dodatkowymi atutami będą:

  • Uprawnienia SEP do 1 kV,

  • Udokumentowane szkolenia i certyfikaty techniczne z dziedziny zabezpieczeń technicznych,

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji

  • Pracę w profesjonalnym, dynamicznym i młodym zespole,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach branżowych,

  • Profesjonalne narzędzia pracy,