OFERTA NR
66195
OFERTA DODANA: 2019-10-15
PRACODAWCA: Your Way Sp. z o.o
MIEJSCE PRACY: / warmińsko-mazurskie
Projektant Systemów Fotowoltaicznych (PV)

OPIS STANOWISKA:

Miejsce pracy: Warszawa / Grudziądz lub praca w systemie Home Office

KOGO POSZUKUJEMY:

  • Osoby z wykształceniem wyższym technicznym;

  • Z minimum rocznym doświadczeniem w obszarze projektowania Systemów Fotowoltaicznych i prowadzenia projektów budowlanych;

  • Ze znajomością programów wspierających projektowanie (środowisko CAD, oprogramowanie do symulacji pracy Systemów Fotowoltaicznych - znajomość PVSol będzie dodatkowym atutem);

  • Doświadczonej w pracy projektowej, samodzielnym prowadzeniu projektów;

  • Znającą administracyjne wymagania / przepisy dotyczące instalacji PV;

  • Z dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziane);

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie aktywnych uprawnień UDT do projektowania instalacji fotowoltaicznych.

WYMAGANIA:
DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • Projektowanie Systemów Fotowoltaicznych – dobór komponentów (moduły, falowniki, zabezpieczenia elektryczne, okablowanie, konstrukcja wsporcza);

  • Analiza techniczna możliwości montażu Systemu Fotowoltaicznego na podstawie materiałów (dokumentacja konstrukcyjna obiektu, dokumentacja zdjęciowa, wizja lokalna);

  • Tworzenie dokumentacji technicznej przy pomocy programów do projektowania;

  • Opracowywanie nowych rozwiązań technicznych potrzebnych przy realizacji projektów (doradztwo techniczne);

  • Tworzenie analiz i liczenie wskaźników efektywności instalacji PV;

  • Udział w wycenie kosztów budowlanych związanych z instalacją systemów fotowoltaicznych, przygotowywanie wycen finalnych i niestandardowych;

  • Nadzór nad wykonaniem i uruchamianiem instalacji.

OFERUJEMY:
OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • Pracę w rozwojowej branży fotowoltaicznej - najszybciej rosnący rynek Energetyki
    w Polsce;

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w pilotażowym projekcie wdrożenia produktów fotowoltaicznych;

  • Pracę pełną wyzwań w firmie o wysokich standardach działania;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Atmosferę koleżeństwa i wzajemnej motywacji.