OFERTA NR
66337
OFERTA DODANA: 2019-10-15
PRACODAWCA: Strabag Sp. z o. o.
MIEJSCE PRACY: Nidzica / warmińsko-mazurskie
Koordynator Robót ds. Instalacji Elektrycznych (m/k)

OPIS STANOWISKA:

Zadania:

  • nadzór i koordynacja prac zewnętrznego biura projektów na kontraktach Projektuj i Buduj

  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami

  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji robót zgodnie z umową i harmonogramem

  • stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych

  • analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań

  • koordynacja pracy podwykonawców

  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej

  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów

  • przygotowanie harmonogramu prac

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne odpowiadające branży elektroenergetycznej

  • doświadczenie zawodowe

  • mile widziane doświadczenie w pełnieniu funkcji koordynatora lub kierownika robót elektroenergetycznych na kontraktach drogowych

  • uprawnienia branży elektroenergetycznej będą dodatkowym atutem

  • znajomość obsługi MS Office, MS Project, AutoCad

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego stanowić będzie dodatkowy atut

  • umiejętność przygotowania kalkulacji roboczej prac będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę

  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu

  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia

  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”

  • możliwość rozwoju zawodowego – ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • krótszy dzień pracy w piątek

OFERUJEMY:

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)