OFERTA NR
66990
OFERTA DODANA: 2019-11-07
PRACODAWCA: TRAKCJA PRKiI S.A.
MIEJSCE PRACY: / dolnośląskie
Inżynier Budowy w branży energetycznej

OPIS STANOWISKA:
Opis stanowiska

  • Realizacja prac na kontraktach energetyki kolejowej i zawodowej na terenie całego kraju;

  • Organizacja i nadzór nad terminowością wykonywania prac budowlanych oraz dostaw materiałów,

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie realizacji robót budowlanych;

  • Załatwianie formalności związanych z dopuszczeniem brygad wykonawczych do pracy.

WYMAGANIA:
Wymagania

  • Ukończone studia wyższe o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub pokrewnym;

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, MS Project, AutoCad, programów kosztorysowych,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i bardzo dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:
Oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bony świąteczne);

  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;

  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.